1
 
תחנת משטרת מעלה אדומים. טלפון: 02-5358444
ברוכים הבאים לאתר "תחנת משטרת מעלה אדומים". למען הסר ספק, אתר זה איננו אתר של המשטרה ולא מייצג את עמדותיה. אתר זה הוקם ע"י אזרח שנעצר ללא עילה ו/או הצדקה ע"י פקד ראובן שמיר - קצין חקירות מתחנת משטרת מעלה אדומים תוך ניצול סמכותו לרעה. האתר נועד לטובת אזרחים - תושבי מעלה אדומים והסביבה. מלבד קישורים לכתבות המלמדות על מעשי/מחדלי שוטרי התחנה, יש באתר עצות לעומדים להיחקר בתחנה, טפסים למיניהם, פורום אזרחים, ועוד. הכל במסגרת החוק וחופש הביטוי... הצעות לשיפורים ותכנים מעניינים לתועלת האזרחים יתקבלו בברכה באמצעות תיבת "יצירת קשר" (בשורת התפריטים למעלה, מצד שמאל).
תגובות: -1   צפיות: -1
8 לנובמבר 2012 - "אהובה שמש הרימי ראשך בגאווה"
ביום חמישי התקשר קצין החקירות של משטרת מעלה אדומים והודיע לפרקליטה של המטפלת ממעון "אמילי" שהיא רשאית לחזור לעבודתה, חודש לאחר שהמשטרה פגעה בשמה הטוב של המטפלת, חשדה בה במתן כדור הרגעה, בשימוש בסם מתאדון להרגעת התינוקת ובאלימות כלפי תינוקות ואף הרחיקה אותה מהמעון, מתקפלת המשטרה ומאשרת לה לחזור לעבודה. מי יחזיר לאהובה שמש את הכבוד שנרמס בראש חוצות? - לקריאת הכתבה המלאה במקומון "זמן מעלה", לחץ כאן!
תגובות: -1   צפיות: -1
1 לאפריל 2012. -שוטרת ובעלה עובדיה יוסף - שוטר לשעבר בתפקיד בכיר בתחנת משטרת מעלה אדומים היו מעורבים בדקירת בעל עסק מתחרה
כתב אישום חמור הוגש לפני כשבועיים לבית המשפט המחוזי בירושלים נגד אריק עמוס, תושב מעלה אדומים כבן 35, בגין ניסיון רצח. זאת על רקע דקירת שני בני אדם במרכז המסחרי "יהלום" סמוך לקניון במעלה אדומים, לפני כשלושה שבועות. על פי האישום, עמוס ביצע את התקיפה בגלל סכסוך בין בתי עסק לממכר מזון מהיר, שאחד מהם שייך לבני משפחתו. כעת מתברר כי בני המשפחה המדוברים הם עובדיה ואסתר יוסף, חותניו של הנאשם - שניהם אנשי משטרה. להמשך קריאת הכתבה באתר עיתון "הארץ", לחץ כאן!
תגובות: -1   צפיות: -1
21 לינואר 2012 - עתירה לבג"צ: סגירת תיק חקירה נגד שוטרים מתחנת מעלה אדומים שנחשדו בהתעללות
מרכזה של העתירה זכותו של נפגע עבירת מין ואלימות, כי ערר שהגיש על החלטת מח"ש לסגור את תיק תלונתו, יוכרע עד תום שישה חודשים מהיום שהוגש, זאת בהתאם לסעיף 65א לחוק סדר הדין הפלילי [נוסח משולב], תשמ"ב – 1982 (להלן: חוק הסדר הדין הפלילי או החוק) וכי מכלול פעולות גופי החקירה בעניינו יינקטו במהירות ובאפקטיביות הראויה. לקריאת מלוא הכתבה, לחץ כאן!
תגובות: -1   צפיות: -1